Úvodní stranka » FLAINE-rezidence Les Terrasses de Veret

FLAINE-rezidence Les Terrasses de Veret

Moderní lyžařské středisko Flaine je letošní novinkou v nabídce CK Maxitour. Nachází se na vrcholku masivu Grand Massif v oblasti Haute-Savoie, díky čemuž je z České republiky velmi snadno přístupné. Sněhové podmínky této oblasti zaručují dokonalé sportovní zážitky v průběhu celé sezóny.

Skipass Grand Massif, který Vám zde nabízíme, zahrnuje luxusní lyžování na 265 km sjezdových tratí, mezi nimiž převažuje úroveň červená a černá, tedy pisty vhodné i pro nejnáročnější lyžaře a snowboardisty. Resort je připraven i pro děti, začátečníky, mírně pokročilé či milovníky sportu s handicapem. Ani freestylisté a freerideři nepřijdou zkrátka. Svahy okolních hor poskytují vyžití jak v podobě nedotčených svahů, tak coby HO5 Snowpark. Perličkou této oblasti je Gers Valley – 800 metrů převýšení jen pro ty nejzkušenější.

CK Maxitour Vám nabízí ubytování v residenci Les Terrasses de Veret, která je situována přímo u sjezdovky a Vás tak od tohoto ráje zimních sportů nebude dělit jediný krok. Ubytování poskytuje ve tří, čtyř, pěti a šestilůžkových plně vybavených apartmánech. Na recepci je k dispozici přístp na interent zdarma. V ceně je zahrnut i vstup do krytého bazénu, fitness centra a sauny přímo v budově residence.

Ve Flaine se nudit nikdy nebudete. Středisko nabízí nesčetné možnosti trávení volného času i mimo sjezdové tratě. Více informací o volnočasových aktivitách najdete níže na této stránce. Středisko se pyšní i svou letitou orientací na mezinárodní klientelu a mezi své přednosti počítá i dobrou úroveň angličtiny většiny pracovníků. Věříme, že tato zpráva může českým návštěvníkům leccos zpříjemnit.

Středisko je zařízeno jako pěší zóna. Auta mají vjezd povolen pouze na omezenou dobu v den příjezdu a odjezdu. Během pobytu je mouhou majítelé nechat na placených (cca 7 eur/den) či neplacených parkovištích v docházkové vzdálenosti od svých residencí.

FLAINE-rezidence Les Terrasses de Veret

Sjezdovky

Zelená17 / 20 km
Modrá64 / 30 km
Červená45 / 190 km
Černá15 / 25 km

Lanovky

Vlek33
Sedačka30
Kabinka7

Možnosti

Bazén - krytý Běžkařské tratě Boarder-cross
Bowling Fit centrum Heliski
Horolezecká stěna Jízda autem na ledu Kino
Kluziště Létání helikoptérou Motokáry na ledu
Paragliding Saně se psím spřežením Sauna, Jacuzzi, posilovna
Sněžné skútry Sněžnice Snowpark
Sportovní centrum U-rampa Vysokohorská turistika

Propojené oblasti Grand Massif:

  • Nadmořská výška střediska Flaine: 1600 m
  • Skipass Grand Massif zahrnuje lyžování v oblastech: Flaine, Les Carroz, Sixt-Fer-a-Cheval, Morillon, Samoens
  • 265 km sjezdovek /129 tratí/ z toho: 15× černá, 45× červená, 64× modrá, 17× zelená
  • 1800 m převýšení /od 700 do 2500 m/
  • 70 lanovek a vleků z toho: 33 vleků, 30 sedaček, 7 kabin
  • Umělá sněhová pokrývka, 218 sněžných děl
  • Snowpark, boarder-cross, U-rampa
  • 13 km upravených tratí pro běžkaře i pro bruslení
  • 10 km upravených stezek pro chodce a osoby s handicapem

Fotogalerie - FLAINE-rezidence Les Terrasses de Veret

Ceník

Cena v tabulce je pro 1 osobu v plně obsazeném apartmánu na 7 nocí, s 6 denní permanentkou rozšířenou na celou lyžařskou oblast a s pobytovou taxou.

Cenu pobytu Vám rádi na požádání předložíme.

KódTermínApartmán
2 pokoje 7/7
Apartmán
2 pokoje 6/6
Apartmán
2 pokoje 4/4
Apartmán
2 pokoje 4/3
Apartmán
3 pokoje 8/8

Cena zahrnuje: ubytování 7 nocí v apartmánech pro 3 – 6 osob, vstup do krytého bazénu, fitnes centra a sauny, permanentku Grande Massif na 6 dní, pobytovou taxu a spotřebu elektrické energie a vody, zákonné pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, kauce za studio ve výši 260,– Eur, kauce za skipass 3,– Eur, povlečení, ručníky, průběžný ani závěrečný úklid, strava a doprava.

Na místě je možno přikoupit: 7. nebo 8. den lyžování za cca 870,– Kč/den, povlečení a ručníky za cca 10,– Eur/os., průběžný úklid, závěrečný úklid za 56–126,– Eur/studio, doručení čerstvého snídaňového pečiva na pokoj.

Slevy: děti do 5 let let + osoby nad 75 let včetně – sleva 4000,– Kč ze základní ceny. Další slevy viz .


Jsme na skypu,
zavolejte nám!
ckmaxitour