Úvodní stranka » Typy ubytování

Typy ubytování

Typické studio Každé studio má v hlavní místnosti umístěný kompletně vybavený kuchyňský kout s nutným nádobím a příbory, sporákem, lednicí, eventuelně s mikrovlnnou troubou a myčkou. Součástí studia je i vlastní koupelna s WC.

Pokoje jsou vícelůžkové, mají obvykle dvou- výjímečně i třílůžkovou palandu, francouzskou postel či jednotlivé postele nebo i rozkládací gauč (uspořádání čtyřlůžkového studia může být například: palanda v předsíni u vchodu tj. v chodbičce do hlavní místnosti, v které je pak rozkládací gauč eventuelně jednotlivé postele). Rozdílná kvalita lůžek nemá vliv na cenu zájezdu, jednotlivá studia se mohou od sebe lišit velikostí, polohou, vybaveností nebo rozmístěním zařízení.

Klíče od ubytování v den příjezdu obdržíte obvykle mezi 16. a 18. hodinou. Přidělení konkrétního studia a lůžka je otázkou štěstí. CK nepřiděluje konkrétní lůžka, jejich rozdělení je věcí dohody ubytovaných účastníků.

Obvyklé typy ubytování

STUDIO PRO 2:

obývací pokoj s rozkládací postelí nebo se 2 samostatnými postelemi, koupelna s WC.

STUDIO PRO 3:

obývací pokoj s rozkládací postelí nebo s palandou s 1 samostatnou postelí, koupelna s WC.

STUDIO PRO 4:

obývací pokoj s rozkládací postelí nebo s palandou a v předsíni s palandou, koupelna s WC nebo koupelna a oddělené WC nebo obývací pokoj se čtyřmi postelemi s možností přepažení shrnovací stěnou, koupelna s WC nebo koupelna a oddělené WC.

STUDIO PRO 4/5:

obývací pokoj s rozkládací postelí nebo se samostatnými 2 postelemi, v kabině palanda s vysunovací 3. postelí nebo se samostatným 3. lůžkem, koupelna s WC nebo koupelna a oddělené WC. nebo obývací pokoj s rozkládací postelí nebo se samostatnými 2 postelemi, v kabině 2 samostatné postele, v předsíni 1 samostatná postel, koupelna s WC nebo koupelna a oddělené WC.

APARTMÁN PRO 6:

obývací pokoj s rozkládací postelí nebo se samostatnými 2 postelemi, ložnice se 2 postelemi nebo s palandou, v předsíni s palandou, koupelna s WC nebo koupelna a oddělené WC.


Jsme na skypu,
zavolejte nám!
ckmaxitour