Úvodní stranka » Jak rezervovat

Jak rezervovat

Na základě Vaší poptávky Vám budeme rezervovat po dobu 3 dnů Vámi vybraný zájezd. Do té doby je nutné řádně vyplnit a podepsat cestovní smlouvu a zaplatit příslušnou zálohu.

Poptávku i rezervaci můžete uskutečnit:

a) E-mailem:
b) Telefonicky: 603 503 741 (Eva) nebo 739 089 647 (Martina)

Zaplacení zálohy a doplatku

Při podpisu smlouvy je nutné složit zálohu ve výši 5000,– Kč na osobu. S podepsanou smlouvou obdržíte dle zák. 159/1999 Sb.

Doplatek musí být zaplacen nejpozději 1 měsíc před zahájením pobytu. Nejpozději 7 dní před odjezdem vám bude emailem zaslán voucher na ubytování.

Při středním kursu ČNB větším než 25,00 Kč / Eur si vyhrazujeme právo ukončit platnost ceníků a změnit ceny pobytů.

Nabízíme Vám možnost zaplacení celé částky při reservaci. Vyhnete se tím riziku změny kursu Eur/Kč a zajistíte si neměnnost ceny zájezdu. Toto se netýká ceny za dopravu, kde náš smluvní dopravce může upřesnit cenu během sezóny podle ceny pohonných hmot.

Platbu za zájezd je možno provést:

Převodem na účet CK:
Česká spořitelna a.s. Rytířská 21, Praha 1
č.ú.: 1938335359 / 0800
variabilní symbol: uveďte Vaše rodné číslo

Slevy:

Malým dětem a osobám starším 72 let nabízejí některá francouzská střediska slevy, které se liší podle sezóny, střediska a věku účastníka zájezdu. Podrobnější informace Vám sdělíme na vyžádání.

Skupině minimálně 15 osob, která si objedná zájezd do 30.září, nabízíme slevu 300–500,–Kč/osobu. Nelze ji sčítat s ostatními slevami mimo slevy pro děti a seniory.

Skupině nad 40 osob nabízíme výhodnější smluvní cenu zájezdu. Podmínkou je podepsání jednorázové cestovní smlouvy a zaplacení celého zájezdu maximálně ve dvou částkách. Za skupinu je odpovědný objednavatel, který se zavazuje seznámit účastníky se Všeobecnými podmínkami.


Jsme na skypu,
zavolejte nám!
ckmaxitour