Úvodní stranka » Jak rezervovat

Jak rezervovat

Na základě Vaší poptávky Vám budeme rezervovat po dobu 7 dnů Vámi vybraný zájezd. Do té doby je nutné řádně vyplnit a podepsat cestovní smlouvu s CK MAXI TOUR a zaplatit zálohu. Vzorová smlouva spolu s dalšími smluvními ujednáními jsou připojené ke katalogu. Ve smlouvě, prosím, vyplňte silně ohraničená pole.

Poptávku i rezervaci můžete uskutečnit:

  1. E-mailem: stepanova@maxi­tour.cz nebo ckmaxitour@gma­il.com
  2. Využitím on-line objednávky
  3. Faxem : 284 681 540
  4. Telefonicky: 284 681 540 nebo 603 503 741 (Eva) nebo 739 089 647 (Martina)
  5. Osobně na adrese CK MAXI TOUR Přádova 10, Praha 8 (návštěvu doporučujeme sjednat telefonicky předem).

Zaplacení zálohy a doplatku

Při podpisu smlouvy je nutné složit zálohu ve výši 5000,– Kč na osobu. S podepsanou smlouvou obdržíte „doklad pro pojištěného“ dle zák. 159/1999 Sb.

Doplatek musí být zaplacen nejpozději 1 měsíc před zahájením pobytu. Po zaplacení doplatku si převezmete osobně voucher nebo jej obdržíte poštou nejpozději 7 dní před odjezdem.

Při středním kursu ČNB větším než 26,00 Kč / Eur si vyhrazujeme právo ukončit platnost ceníků a změnit ceny pobytů.

Nabízíme Vám možnost zaplacení celé částky při reservaci. Vyhnete se tím riziku změny kursu Eur/Kč a zajistíte si neměnnost ceny zájezdu. Toto se netýká ceny za dopravu, kde náš smluvní dopravce může upřesnit cenu během sezóny podle ceny pohonných hmot.

Platbu za zájezd je možno provést:

a) Převodem na účet CK:
Česká spořitelna a.s. Rytířská 21, Praha 1
č.ú.: 1938335359 / 0800
variabilní symbol: uveďte Vaše rodné číslo
b) Osobně

Slevy:

Těm, kteří se zúčastnili zájezdu s naší cestovní kanceláří v zimní sezóně 2015/2016, nabízíme slevu v hodnotě 300,– Kč za osobu. Při zaplacení celé částky do 30. září nabízíme další slevu 200,–Kč / za osobu. Tyto slevy se dají sčítat!

Malým dětem a osobám starším 72 let nabízejí některá francouzská střediska slevy, které se liší podle sezóny, střediska a věku účastníka zájezdu. Podrobnější informace Vám sdělíme na vyžádání.

Skupině minimálně 10 osob, která si objedná zájezd do 30.září, nabízíme slevu 500,–Kč/osobu. Nelze ji sčítat s ostatními slevami mimo slevy pro děti a seniory.

Skupině nad 40 osob nabízíme výhodnější smluvní cenu zájezdu (v některý střediscích již od 30 osob). Podmínkou je podepsání jednorázové cestovní smlouvy a zaplacení celého zájezdu maximálně ve dvou částkách. Za skupinu je odpovědný objednavatel, který se zavazuje seznámit účastníky se Všeobecnými podmínkami.

Spolupracujeme s BENEFIT PLUS. Pokud se rozhodnete čerpat svou dovolenou přes tento program zaměstnaneckých výhod, žádné jmenované slevy čerpat nemůžete.


Jsme na skypu,
zavolejte nám!
ckmaxitour