Úvodní stranka » LES 2 ALPES

LES 2 ALPES

Lyžařská stanice mezinárodní úrovně Les 2 Alpes leží ve francouzských savojských Alpách 70 km jihovýchodně od Grenoblu. Díky své poloze ve výšce 1650 m a vlivu středomořského podnebí je zde trvale dostatek nádherného sněhu a mimořádné množství slunečných dnů. Zažijete tu lyžování na největším alpském ledovci, kde se dá skvěle lyžovat i v létě, úžasné sjezdy ve volném terénu, užijete si nejlepší snowparky a mimořádně velkou freeride zónu s pestrou nabídkou pro odvážné snowboardisty i lyžaře. Ani odpoledne a po lyžování se nebudete nudit. V ceně skipasu středisko nabízí i neobvykle širokou škálu polyžařských aktivit: vstup do venkovního vyhřívaného bazénu a na kluziště, večerní lyžování a místní skibusy. Dále nabízí odpolední zábavu a odpočinek například sauna, krytý bazén, fitness či množství restaurací, barů a diskoték

Velmi oblíbená je freeridová oblast La Grave, kde zdatní a zkušení lyžaři i snowboardisti překonávají 2150 výškových metrů volného terénu, boulí a prašanu se sjezdy skalními průrvami. Do této oblasti zájemce doveze vlečná rolba. La Grave je otevřena v závislosti na klimatických podmínkách, většinou však až od konce ledna.

LES 2 ALPES

Sjezdovky

Zelená17 / 30 km
Modrá27 / 135 km
Červená14 / 23 km
Černá11 / 27 km

Lanovky

Vlek25
Sedačka25
Kabinka7

Možnosti

Bazén - krytý Bazén - odkrytý Běžkařské tratě
Boarder-cross Bowling Fit centrum
Fun lift Kino Kluziště
Ledová jeskyně Ledový kluzák Létání helikoptérou
Muzeum Paragliding Saně se psím spřežením
Sauna, Jacuzzi, posilovna Sněhové motokáry Sněžné skútry
Sněžnice Snowpark Squash
Turecké lázně Vodní gymnastika  

Propojené oblasti Les 2 Alpes / La Grave:

  • 220 km sjezdovek
  • 54 lanovek a vleků
  • 25 km tratí pro klasické lyžování
  • Skipas La Grande Galaxie + La Grave: platí pro skiareál Les 2 Alpes a La Grave, na 2 dny lyžování v celém skiareálu Alpe d?Huez a dále na 1 den lyžování ve střediscích Puy St. Vincent, Serre Chevalier, Montgenevre a La Voie Lactée / Sestriere

Fotogalerie - LES 2 ALPES

Ceník

Cena v tabulce je pro 1 osobu v plně obsazeném studiu respektive apartmánu na 7 nocí, s 6 denní permanentkou rozšířenou na celou lyžařskou oblast a s pobytovou taxou.

Cenu pobytu Vám rádi na požádání předložíme.

KódTermínApartmán
2 pokoje 6/6
Apartmán
2 pokoje 6/4
Apartmán
3 pokoje 8/8
Studio
4/4
Studio
3/3
Studio
2/2

Cena zahrnuje: ubytování 7 nocí pro 2 – 8 osob, permanentku na 6 dní La Grande Galaxie + La Grave s možností jednodenního lyžování v každém z 5 okolních lyžařských středisek (2× Alpe d´Huez, Serre Chevalier, Puy Saint Vincent, Montgenevre a Sestiere – IT), permanentku na vstup do bazénu, kluziště, skibus po středisku, pobytovou taxu, spotřebu elektrické energie a vody, zákonné pojištění CK proti úpadku, DPH.

Je možno přikoupit: 7., 8. den lyžování, povlečení a ručníky (za 22,– Eur), závěrečný úklid (za 30–80,– Eur/studio).

V ceně není: cestovní pojištění, vratná kauce za handsfree skipas ve výši 2,–Eur, kauce za studio ve výši cca 300,– Eur, průběžný ani závěrečný úklid, strava a doprava.

Slevy: děti do 4 let včetně a seniory nad 72 let – sleva 2500,– Kč ze základní ceny. Další slevy viz .


Jsme na skypu,
zavolejte nám!
ckmaxitour