Úvodní stranka » LES MENUIRES

LES MENUIRES

Les Menuires leží ve výšce 1850 m uprostřed údolí Belleville, části největší lyžařské oblasti světa Les 3 Vallées. Tato lyžařská stanice dýchá přátelskou atmosférou a motto „Hory vašich snů…“ napovídá, jaký cíl si středisko vytyčilo. Les Menuires je rájem sportovců a milovníků intenzivních zážitků. Nabízí rozsáhlý prostor, technické sjezdovky, snowparky a mimořádné volné terény. Především děti ocení Lugeland- dvě 200 m dlouhé snowtubingové dráhy pro jízdu na nafukovacích pneumatikách. Většina rezidencí je novodobá zástavba situována přímo na sjezdovkách, takže ráno ani při návratu z lyžování nemusíte udělat krok pěšky. Centrum střediska si však udrželo typickou savojskou architekturu, která dodává nádech tradice. K dispozici je návštěvníkům i sportovní centrum, obchody, zázemí pro volnočasové aktivity a kulturní vyžití.

Toto středisko oproti ostatním částem oblasti 3 Vallée nabízí cenově dostupnější ubytování. Ve středisku je mnoho příležitostí k bezplatnému venkovnímu parkování. V centru se nachází i vnitřní parkování za poplatek.

LES MENUIRES

Sjezdovky

Zelená40 / 80 km
Modrá124 / 248 km
Červená106 / 212 km
Černá30 / 60 km

Lanovky

Vlek72
Sedačka68
Kabinka40

Možnosti

Badminton Bazén - krytý Bazén - odkrytý
Běžkařské tratě Boarder-cross Fit centrum
Kino Kluziště Koncerty v kostele
Muzeum Noční lyžování Paragliding
Ping-pong Sauna, Jacuzzi, posilovna Sněžné skútry
Sněžnice Snowpark Sportovní centrum
Squash U-rampa Vodní gymnastika

Propojené oblasti Les 3 Vallées:

  • 320 sjezdovek /600 km/ z toho: 30 černých, 111 červených, 127 modrých, 52 zelených
  • 175 lanovek a vleků
  • Skipas 3V: platí pro skiareál Les 3 Vallées (Courchevel, La Tania, Vallée de Méribel, Vallée des Belleville) a dále na 1 den lyžování ve střediscích Espace Olympique Savoie (Tignes, Val d´Isere, La Plagne, Les Arcs)

Oblast Les Menuires:

  • 76 sjezdovek /160 km/ z toho: 6 čených, 24 červených, 34 modrých, 12 zelených
  • 33 lanovek a vleků
  • 28 km tratí pro běžkové lyžování
  • Skipas Les Menuires: platí pro skiareál Les Menuires a St. Martin de Belleville

Fotogalerie - LES MENUIRES

Ceník

Cena v tabulce je pro 1 osobu v plně obsazeném studiu respektive apartmánu na 7 nocí, s 6 denní permanentkou rozšířenou na celou lyžařskou oblast 3 Vallées a s pobytovou taxou.


Jsme na skypu,
zavolejte nám!
ckmaxitour